Як слідкувати за шинами свого автомобіля? | Блог современной девушки

Як слідкувати за шинами свого автомобіля?

Шини в автомобілі виконують особливу функцію. Вся справа в тому, що вони дозволяють транспортному засобу пересуватися, за рахунок чого водії та пасажири мають можливість за лічений час дібратися у потрібне місце. При цьому слід зазначити, що колеса в машині достатньо часто приходять в недійсність раніше встановленого терміну. А все тому, що власник із самого початку не навчився правильно за ними слідкувати.

Насправді майже кожен другий автомобіліст бажає продовжити термін служби покришок, адже їх часта заміна призводить до серйозних фінансових затрат та прикладання особливих зусиль.

Швидкий знос резини в машині відбувається за рахунок неграмотної експлуатації. Наприклад, якщо водій дуже часто пересувається на великій швидкості, це просто вбиває колеса. Крім цього при виконанні різноманітних крутих маневрів та пересування по плохому дорожньому полотну, покришки в машині вже через пару років приходять в недійсність.

Крім всього іншого слід зазначити, що погане балансування коліс, а також не регулярна перевірка тиску в них, також не самим кращим способом впливає на їх термін служби. Саме тому, що не зіштовхуватися із необхідністю ранньої заміни коліс в машині, необхідно ознайомитися із деякою інформацією що до їх обслуговування.

Як подовжити життя автомобільним покришкам?

  1. По-перше, не слід пересуватися на доволі високій швидкості.
  2. По-друге, ніколи не гальмуйте різко. Повірте, це значно скорочує термін придатності покришок. Тому постарайтеся якомога плавніше рушати із місця.
  3. По-третє, слід регулярно слідкувати за розворотом коліс в машині. Наприклад, при експлуатації транспортного засобу у холодну погоду, покришки не мають бути вивернутими.
  4. По-четверте, датчик тиску в шинах дозволяє слідкувати за тиском в колесах. Саме тому при необхідності автомобіліст може підкачати гуму, аби підвищити рівень безпеки та комфорту під час пересування.
  5. По-п’яте, якщо покришки знаходяться на стадії зберігання, необхідно створити необхідні умови для них. У приміщенні, де знаходяться колеса, не повинно бути жарко.
  6. По-шосте, висока вологість у приміщені також негативно впливає на термін служби гуми.
  7. По-сьоме, запуск машини із брудним кузовом категорично заборонений. Вся справа в тому, що бруд перейде на покришки або металеву частину, що призведе до їх скорішого зносу.
  8. По-восьме, колеса в автомобілі повинні мінятися в залежності від періоду року. Для зими використовуються спеціальні зимові покришки. А ось для жаркої пори року необхідно використовувати літню гуму, яка не розплавиться під дією високої температури.

Сподіваємось, що наші сьогоднішні рекомендації допоможуть вам подовжити термін служби коліс в машині.

Добавить комментарий