Камери відео-спостереження для нічних клубів

Як же правильно підібрати систему відео-спостереження для нічних клубів? У нічних закладах немає сенсу вести приховане відео-спостереження. Якість зйомки в таких камерах набагато гірше, ніж в сучасних IP-камерах. Є купольні камери відео-спостереження з кутом огляду 360 градусів. Такі камери спостереження не викликають небажаних емоцій у відвідувачів клубу, на відміну від спрямованої на них камери спостереження.

Давайте розглянемо, які краще камери встановлювати чорно-білі або кольорові? У нічних клубах немає сенсу встановлювати кольорові камери відео-спостереження в тих місцях, де приглушене освітлення. Тому що, камери з інфрачервоним підсвічуванням все одно дають чорно-білу картинку. І коштують вони дорожче, ніж чорно-білі відеокамери. Так що, в вашому нічному закладі, немає сенсу встановлювати всюди кольорові камери відео-спостереження. Кольорові відеокамери можна встановити на вході і на виході із закладу, так як важливо ідентифікувати особистість кожної людини і чітко розглядати обличчя. Ще в такій системі спостереження повинні бути присутніми оглядові камери спостереження. Зазвичай їх використовують в залах і на автомобільній парковці. Якщо в залі хороше освітлення, то можна встановити оглядову, кольорову відеокамеру, а якщо в приміщенні темно, то потрібно встановити чорно-білу камеру спостереження з інфра червоною підсвіткою. Ще вам знадобляться камери спостереження з високою роздільною здатністю, які будуть встановлені над касовим апаратом, над барною стійкою, над пультом Ді Джея.

IP-відеокамери, можна налаштувати на пряму трансляцію на сайт закладу в теперішньому часі. За допомогою такої системи відео-спостереження, ваша охорона зможе легко контролювати обстановку в закладі і забезпечить безпеку гостям в клубу. Це дуже важливо, тому що хороша система безпеки – це хороша репутація для вашого закладу.

Так само важливо камери відео-спостереження, встановлювати і в підсобних приміщеннях, так як контролювати персонал теж дуже важливо. Ви будете в курсі того, як працюють ваші співробітники, їх рівень професіоналізму і т.д. Якщо буде потрібно, то ви зможете підвищити рівень компетентності ваших співробітників. Вся інформація записується, і ви зможете вирішити деякі питання за допомогою неї.

Так само важливо вести відео-спостереження і на кухні. Так як саме на кухні, готуються частування для гостей вашого закладу. Технологія приготування їжі, повинна чітко дотримуватися.

Добавить комментарий